Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony 14 października, to polskie święto państwowe, oświaty i szkolnictwa wyższego. Jest upamiętnieniem rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku.

Z tej okazji w dniu 15 października 2021 roku odbyła się uroczysta akademia.
Nagrody Dyrektora szkoły otrzymali: mgr inż Elżbieta Pustułka, mgr Beata Kita, mgr Joanna Łapaj, mgr Krystyna Rok, mgr Magdalena Zagrobelna , pan Witold Karcz, pani Lidia Poźniak oraz pani Ewa Spyra. Mgr Anna Grochowska została uhonorowana nagrodą Starosty Powiatu Zawierciańskiego.
Docenieni zostali również uczniowie: Kamil Janikowski (klasa IIIa Technikum), Magdalena Kalińska (klasa IIa Technikum), Julia Smoleń (klasa IIIc Liceum) i Marta Frączek (klasa IIId Liceum) otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły Samorząd Uczniowski złożył życzenia i wręczył kwiaty. Akademię przygotowała mgr Beata Kita