Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia. Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Jerzy Muc oraz Burmistrz Miasta Poręba  Ryszard Spyra  w tym wyjątkowym dniu życzyli nauczycielom, pracownikom szkoły tylko  natchnionych chwil oraz takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości.

Zespół Szkół w Porębie przyczynił się do sukcesu Powiatu Zawierciańskiego, który uzyskał Tytuł Samorządowego Lidera Edukacji.

Nauczyciele Zespołu Szkół w Porębie jak co roku uzyskali honorowe odznaczenia i nagrody.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej został odznaczony nauczyciel języka angielskiego mgr Krzysztof Bialik.

Nagrody Dyrektora szkoły otrzymali: mgr inż. Joanna Wojdas ( nominowana do nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty),  mgr Anna Grochowska, mgr Małgorzata Olasek, mgr Mariusz Kołton ( nominowany do nagrody Ministra Edukacji Narodowej), Pani Zofia Kisielewska, Pani Maria Karcz.

Docenieni zostali również uczniowie:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Ola Szczerba uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego i. M. Kopernika w Porębie oraz Olga Pawlikowska uczennica klasy II Technikum im. M. Kopernika w Porębie.

Stypendium Starosty Powiatu Zawierciańskiego otrzymała Monika Dudzińska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Porębie.

Nagrodę Starosty Powiatu Zawierciańskiego za ogólnopolskie sukcesy sportowe otrzymała Ola Szczerba uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Porębie.

Gratulujemy!!!

W części artystycznej przedstawiono satyryczny obraz zachowań nauczycieli i zaśpiewano przeboje polskich artystów.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i przybyłym gościom Samorząd Uczniowski wręczył upominki.
Akademię przygotowały mgr Beata Kita, mgr Ewa Drabek i mgr Krystyna Rok

Galeria