Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 01.04.2020 r.

Drodzy Uczniowie,
Dyrektor szkoły przypomina, że próbne egzaminy maturalne odbędą się w dniach 02,03,06,07,08. 04.2020r. on-line zgodnie z harmonogramem podanym przez dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Po zakończeniu egzaminu z danego przedmiotu należy niezwłocznie przesłać rozwiązania na służbowe e-maile uczących danego przedmiotu nauczycieli w formie, np. w odrębnie stworzonym pliku w edytorze tekstów, numerując kolejno rozwiązywane zadania, na wydruku, na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.

Arkusze będą dostępne na stronach:

  1. Centralnej Komisji Egzaminacyjnej https://cke.gov.pl/
  2. Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie http://www.oke.jaworzno.pl/www2/

Uczniowie, którzy nie mają dostępu do Internetu proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie dyrektora szkoły.
Harmonogram próbnych egzaminów zamieszczony poniżej.

z poważaniem
Beata Mędrecka-Bańka

Harmonogram próbnego egzaminu maturalnego.

Komunikat zamieszczony na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach