Od Marszałka do Sokolnika. III Lotniskowe Targi Zawodoznawcze.

W dniu 22.03.2022 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w III Lotniskowych Targach Zawodoznawczych. Targi to niepowtarzalna okazja , aby zajrzeć do tych części lotniska , do których zwykle nie ma dostępu. Uczestnicy targów mogli od środka zobaczyć pracę  krakowskiego lotniska. Przedstawiciele poszczególnych zawodów opowiadali i pokazywali jak wygląda ich codzienna praca. Omawiali ścieżki swojej kariery.

Celem targów było pokazanie każdemu zainteresowanemu , że jest to miejsce również dla niego, że praca na lotnisku jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Jeśli chciałbyś pracować w przyszłości na lotnisku zacznij od Technikum im. Mikołaja Kopernika w Porębie na kierunku TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH .

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Ciebie!