Poznaj zawody szkolnictwa branżowego

Śląski Kurator Oświaty zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych, uczniów branżowych szkół I stopnia oraz technikum woj. śląskiego do udziału w konkursie na MEMY pt. „Poznaj zawody szkolnictwa branżowego”.

Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, kształcenia zawodowego i promowanie wiedzy o rynku pracy.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie memów promujących wybrany zawód. Prace powinny odzwierciedlać wiedzę uczniów na temat przedstawionego przez nich zawodu. Prace konkursowe – memy – z wykorzystaniem max. 3
zdjęć/ilustracji/grafiki dotyczących jednego zawodu należy wykonać w formacie pdf/jpg w rozmiarze nie większym niż A-4.

Prace należy dostarczyć w terminie do 15 marca. Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym/ wojewódzkim.
Prace proszę dostarczać do mgr inż. Joanny Wojdas osobiście lub na pocztę joanna.wojdas@zsporeba.onmicrosoft.com

 

Szczegóły: Regulamin