„Zostańcie w Zawierciu”

Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Zawierciańskie Forum Pracodawców są organizatorami konkursu „Zostańcie w Zawierciu”, w którym główną nagrodą jest odbycie płatnych praktyk wakacyjnych w firmie lub instytucji znajdującej się na terenie powiatu zawierciańskiego.
 
Chcemy poprawić wizerunek powiatu w oczach młodych, zdolnych ludzi i pokazać, że warto szukać pracy na terenie powiatu zawierciańskiego. Akcja uświadomi również lokalnym przedsiębiorcom, jak ważne jest inwestowanie w młodą, wykształconą kadrę.  
 
W Strefie Uczestnika na stronie http://www.zostancie.zawiercianin.pl/ znajdują się wszystkie niezbędne informacje o przedsięwzięciu.  

Szczegółowych informacji na temat konkursu „Zostańcie w Zawierciu” udziela Bartosz Lachor tel. 32 67 02014 lub w siedzibie CIL przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu.

Zachęcamy do udziału w konkursie.