Konkurs „BITWA NA BITY”

15 grudnia odbył się konkurs informatyczny „Bitwa na Bity”. Uczestnicy konkursu rywalizowali ze sobą rozwiązując test wiadomości teoretycznych obejmujący swoim zakresem wiedzę ogólną związaną z systemami operacyjnymi i urządzeniami techniki komputerowej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań wiedzą informatyczną i propagowanie kultury informatycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – IV technikum informatycznego.

 

I miejsce –   Bartłomiej Olender i Dominik Rok (klasa IV)

II miejsce –  Dawid Kacperski i Michał Struski (klasa II)

                    Dawid Machura i Konrad Rabiega (klasa IV)

III miejsce – Konrad Gocyła i Mateusz Strzelecki (klasa II)

                     Szymon Machura i Olaf szewczyk (klasa IV)

Gratulujemy !!!

Organizator: mgr inż. Elżbieta Pustułka