KONKURS O ZŁOTE INDEKSY AEH W WARSZAWIE

Z okazji 20-lecia Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie uczelnia organizuje konkurs o indeks.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas maturalnych zdających maturę w roku szkolnym 2020/2021.

NAGRODA

20 szt. – nagrodą w konkursie jest indeks na dowolny kierunek z oferty studiów Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Z wygraną wiąże się roczne stypendium w wysokości czesnego oraz rabaty na kolejne lata studiów.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie do 30 maja 2021 roku wysłać na adres Organizatora pracę konkursową na temat „Pandemia – szanse i wyzwania”. Praca powinna mieć nie mniej niż 3000 słów i nie więcej niż 8000 słów.

Pracę Konkursową w formie wydrukowanej w formacie A4 oraz w wersji elektronicznej w formacie .doc oraz .pdf na nośniku typu pendrive lub płyta CD należy przesłać wraz z kwestionariuszem osobowym, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz pozostałymi dokumentami pocztą na adres: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, z dopiskiem „Konkurs o złoty indeks” .

Więcej na https://www.infokonkursy.pl/konkurs/konkurs-o-zlote-indeksy-aeh-w-warszawie/