Kopernik w Sewilli – uczniowie w symulatorze lotów.

Dziś uczniowie naszej szkoły, będąc na praktyce zagranicznej w Sewilli  mogli częściowo spełnić swoje marzenia.
Marzenia o wzbiciu się w powietrze towarzyszą człowiekowi  od zawsze. Niesamowite wrażenia, adrenalina, a przede wszystkim tak przyjemne i dające olbrzymią satysfakcję poczucie wolności. To wszystko sprawia, że latanie zawsze było i będzie absolutnie wyjątkowe.
Człowiek jest w stanie polecieć dziś praktycznie w dowolny zakątek ziemi, jednak tylko nieliczni mogą usiąść za sterami samolotu pasażerskiego.
Coś, co było osiągalne dotychczas jedynie dla wąskiego grona osób  staje się dostępne na wyciągnięcie ręki – nasi uczniowie weszli  do symulatora lotów  i spełnili  swoje marzenia  o lataniu, co utwierdziło ich w słuszności wyboru dalszej drogi kształcenia – Technik lotniskowych służb operacyjnych.