Podsumowanie współzawodnictwa Szkół Ponadgimnazjalnych

W środę 24 października w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyła się uroczystość wręczenia nagród za współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu zawierciańskiego o „Puchar Starosty” w roku szkolnym 2017/2018.

Najlepszym szkołom w sporcie nagrody wręczali Wicestarosta Zawierciański Bogusław Piotrowski i Naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Wiącek. Podsumowania współzawodnictwa i prezentacji osiągnięć sportowych na arenach województwa i kraju dokonał doradca metodyczny wychowania fizycznego mgr Artur Hoffmann.
Chłopcy z ZS Poręba w kategorii chłopców zajęła 3 miejsce.

Klasyfikacja w kategorii chłopców

1. Z.S. im. X. Dunikowskiego w Zawierciu
2. I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu
3. Z.S. w Porębie
4. Z.S. im. S. Staszica w Zawierciu
5. II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu
6. Z.S. Ekonomicznych w Zawierciu
7. Z.S. im. H. Kołłątaja w Zawierciu
8. Z.S. im. prof. r. Gostkowskiego w Łazach
9. Z.S. w Pilicy
10. Z.S. w Szczekocinach
11. Z.S. im. gen. J. Bema w Zawierciu
12. Z.S. w Żarnowcu

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zawodach sportowych!!!!