Wakacyjny konkurs fotograficzny dla uczniów

Szanowni Państwo, 

Tak jak w ubiegłym roku Katedra Geologii Stosowanej, Politechniki Śląskiej w Gliwicach pod patronatem JM Rektora prof.  dr hab. inż. Arkadiusza Mężyka organizuje konkurs fotograficzny dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat geologii poprzez podniesienie zainteresowania przyrodą nieożywioną w okresie wyjazdów wakacyjnych. Przedmiotem konkursu jest wykonanie w czasie wyjazdów wakacyjnych fotografii obiektów geologicznych i krótkiego opisu tych obiektów. 

Laureaci Konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają zaproszenia na najbliższą Giełdę Minerałów organizowaną przez nasz Wydział. Wyróżnione prace zostaną wystawione w holu Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej. Więcej informacji o konkursie oraz Regulamin na stronie: https://www.polsl.pl/rg5/aktualnosci/49221/konkurs-wakacyjna-geofotka/