Zakończenie roku klas maturalnych

28 kwietnia 2023 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 przez uczniów klas programowo najwyższych, tj. klasę IV D Liceum oraz klasę IV A Technikum.

W akademii uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Waldemar Andzel, Sekretarz Powiatu Zawierciańskiego Tomasz Dzierżanowski oraz Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra.

W trakcie oficjalnej części uroczystości uczniom odchodzących klas wręczono świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Uhonorowano tych, którzy aktywnie brali udział w działaniach szkoły, konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Koordynator projektu mgr Angelika Fabjańska wręczyła uczniom Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Porębie certyfikaty potwierdzające udział w projekcie POWER ,,Wiem co jem’’.

Koordynator projektu mgr Katarzyna Nowak wręczyła dokumenty Europass-Mobilność uczniom Technikum im. Mikołaja Kopernika w Porębie, którzy odbyli praktyki zagraniczne ramach projektu „Kopernik w Sevilli”.

Żegnający życzyli młodzieży połamania piór na maturze oraz osiągania wysokich wyników.