XV Powiatowe Targi Edukacyjne

W dniach 21-22 marca 2017r. z Zespole Szkół i Placówek im. H.Kołłątaja w Zawierciu odbywają się XV Powiatowe Targi Edukacyjne.

Jak co roku, również i w tym, impreza cieszy się sporą popularnością wśród gimnazjalistów, którzy mają okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną wszystkich placówek ponadgimnazjalnych powiatu zawierciańskiego.
Nasza szkoła z tej okazji przygotowała stoisko informacyjne na którym można zobaczyć drukarkę 3D oraz drona, natomiast uczniowie Liceum i Technikum zapoznają odwiedzających z naszą ofertą edukacyjną, opowiadają o projektach europejskich, ciekawych zajęciach pozalekcyjnych oraz zapraszają młodszych  kolegów do odwiedzenia i wybrania Zespołu Szkół w Porębie.

Więcej http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/targi-edukacyjne-kollataju-zdjecia/