II Lotniskowe Targi Zawodoznawcze

lotniskowe targi zawodoznawcze
Nie masz pomysłu na kolejną lekcję on-line? Chcesz zabrać uczniów w wirtualną podróż po strefie zastrzeżonej lotniska? 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze to wydarzenie właśnie dla Ciebie!
1 dzień, 8 godzin, ponad 30 spotkań…
Nie możesz tego przegapić!
Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza na 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze, które odbędą się 22.04.2021 r., w godz. 8:00 – 14:40.
Udział w targach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
To jedyna taka okazja w Polsce, aby spotkać w jednym miejscu przedstawicieli różnych jednostek pełniących obowiązki na lotnisku. Spotkanie przeznaczone jest nie tylko dla uczniów, studentów, nauczycieli, doradców zawodowych czy rodziców, ale dla każdego, kto chciałby poznać lotnisko od środka.
Wyjątkowa edycja on-line pozwoli uczestnikom na zaglądnięcie do tych części lotniska, do których zwykle nie mają dostępu. Interesujące wywiady i spotkania on-line szczegółowo zobrazują ścieżki karier na różnych stanowiskach. Nasi prelegenci zaprezentują swoje miejsce pracy oraz przybliżą zakres obowiązków.
Swoją obecność potwierdzili już pracownicy jednostek, takich jak Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, Polskie Linie Lotnicze LOT, LS Airport Services, Welcome AS oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport!
Jest to szczególne wydarzenie dotyczące zawodów związanych z lotniskiem, które objęte zostało patronatami honorowymi Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka oraz Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.
Pełna transmisja dostępna będzie na stronie wydarzenia na portalu Facebook 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze (https://www.facebook.com/events/1869342346561439/) oraz na YouTube (https://www.youtube.com/user/KRKAirport). Podczas rozmów z poszczególnymi prelegentami, za pomocą komentarzy, będzie można zadawać im pytania, na które będą na bieżąco udzielać odpowiedzi.
Podczas spotkania dowiesz się m.in.:
Kim jest i czym zajmuje się Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego?
Jak zostać pracownikiem poszczególnych jednostek?
Czym na lotnisku zajmuje się sokolnik?
Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.krakowairport.pl/pl/targi, by dowiedzieć się więcej.