III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce nożnej 6-cio osobowej chłopców.

14.06.2023 r. na Orliku w Porębie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio osobowej chłopców. Do finału zakwalifikowały się szkoły z I LO w Zawierciu, ZS Poręba i ZS im S. Staszica w Zawierciu. Po zaciętej rywalizacji nasza szkoła zajęła III miejsce.
Skład Drużyny: Michał Górniak, Szymon Grzesik, Damian Kuczera, Kacper Śliwa, Piotr Kochel, Dominik Danecki, Szymon Pacholczak, Konrad Konieczniak, Filip Borówka, Karol Kłys, Pluta Jakub, Skorupa Kacper, Wnuk Adam.
Trenerzy: mgr Mariusz Kołton, mgr Dominika Pytlik
Szczególne podziękowanie składamy sędziemu zawodów Patrykowi Tragarzowi  i Animatorowi z Orlika w Porębie Robertowi Bijakowi za udostepnienie obiektu i pomoc w przeprowadzeniu zawodów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!