Lotnicy na największym lotnisku w Polsce

17 kwietnia lotnicy z I i II klasy  udali się na wycieczkę do Warszawy, która obejmowała zwiedzanie siedziby Polskich Linii Lotniczych LOT, hangarów oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego im F. Chopina.

Podczas wycieczki uczniowie zobaczyli  między innymi lotnisko (terminale itp.), taras widokowy (także na lotnisku ), hangar serwisowy (samoloty przechodzą tam serwis oraz kontrole okresowe sprawdzające ich stan techniczny oraz zdatność do dalszej eksploatacji). Zwiedzili także główną siedzibę PLL LOT. Wycieczka – choć była krótka – to bardzo rzeczowa. Uczniowie dowiedzieli się wielu istotnych rzeczy, które w przyszłości przydadzą podczas pracy na lotnisku. Reasumując wycieczka była bardzo ciekawa i przyjemna.

Opiekunowie: mgr Radosław Fellner, mgr Ewa Drabek