RYMcerze ,,Nie zmarnuj swojego życia”

Dnia 23 stycznia 2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie profilaktycznym ,,Nie zmarnuj swojego życia”, skierowanym do młodych ludzi. Dwaj przyjaciele: Dj Yonas i Bęsiu opowiedzieli słuchaczom historię  własnych  zmagań z uzależnieniami i wygranej walce z różnymi nałogami. Głównym celem zespołu ,,RYMcerze” było uświadomienie młodemu człowiekowi, iż bez właściwych autorytetów i zasad moralnych mogą zmarnować swoje życie. Mini wykłady były przeplatane utworami twórców projektu, których przesłaniem są wartości uniwersalne i chrześcijańskie wskazujące drogę piękniejszego życia. Podczas spotkania nasi wychowankowie mogli porozmawiać z prowadzącymi o najczęstszych błędach popełnianych przez współczesną młodzież.
Opiekun grupy: mgr Beata Kita.