Trening Motywacyjny dla młodzieży szkolnej: „Dziś nastolatkowie, jutro Liderzy”

Trening Motywacyjny dla młodzieży szkolnej: „Dziś nastolatkowie, jutro Liderzy”. 
 
2,5 godziny warsztatu w czasie którego poruszane będą takie kwestie jak : 
–  pewność siebie 
–  budowanie swoich mocnych stron
–  radzenie sobie z porażkami 
–  wyznaczanie i realizowanie celów 
–  polepszanie relacji z sobą samym i otoczeniem 
–  Poznanie technik motywacyjnych i kreatywnego działania najwybitniejszych ludzi sukcesu , m.in. Michaela Jordana, Disney’a, Vincenta Van Gogha, Roberta Lewandowskiego, Tonego Robbinsa, 
–  Najlepsza droga do sukcesu dla młodych ludzi wg Steve’a Jobsa, legendarnego twórcy APPLE 
Prowadzący : Michał Tokaj – doświadczony trener biznesu, który współpracuje z menagerami wysokiego szczebla największych polskich firm, m.in. LOT i INTERCITY S..A. Aktor i wykładowca. Doktorant na wydziale aktorskim słynnej „łódzkiej szkoły filmowej”. w latach 2010-2018 r. aktor Teatru Powszechnego w Warszawie. Zdobywca prestiżowych nagród teatralnych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Znany z seriali ” Druga Szansa” ” Belle Epoque” ” Barwy Szczęścia”  czy ” Ojciec Mateusz” regularnie pojawia się również w produkcjach kinowych i teatrze telewizji. W ostatnim czasie zagrał w najnowszej produkcji Juliusza Machulskiego ” Volta”