Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Dnia 26 kwietnia 2019 roku pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych. W uroczystej akademii uczestniczyli: Sekretarz Powiatu Zawierciańskiego Tomasz Dzierżanowski, Radny Powiatu Zawierciańskiego Karol Hadrych, Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, a przede wszystkim uczniowie. Po przemówieniu zaproszonych gości oraz Pani Dyrektor nastąpiło wręczenie nagród dla najlepszych uczniów i listów gratulacyjnych dla ich rodziców. Doceniono również uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych, wolontariacie, licznych uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych, olimpiadach oraz aktywnie działali w samorządzie szkolnym.
Podczas akademii koordynator kończącego się projektu „Inwestuję w siebie – inwestuję w przyszłość” mgr Anna Grochowska wraz z zaproszonymi gośćmi, z Panią Dyrektor oraz z opiekunami wyjazdów mgr Anetą Wysocką oraz mgr Krzysztofem Bialikiem wręczyli odbywającym praktyki zawodowe w Sevilli Certyfikaty Europass. Wyjazd realizowany był w ramach programu POWER Kształcenie i Szkolenie Zawodowe.
Po części oficjalnej cała społeczność szkolna i zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez klasę II C i III A oraz tegorocznych maturzystów Na koniec wszyscy absolwenci zostali obdarowani drobnymi upominkami przez swoich kolegów i koleżanki z klas młodszych.