Zbiórka darów rzeczowych dla uchodźców z Ukrainy.

Wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem dołączamy do akcji pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

Zbieramy:

  • ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
  • KOSMETYKI I CHEMIĘ: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
  • ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
  • NOWE koce i śpiwory!
  • UWAGA! Nie zbieramy odzieży.

Miejsce zbiórki darów: sala nr 21

Koordynatorzy zbiórki: mgr Katarzyna Nowak oraz pedagog szkolny mgr Iwona Kocela.