Do wylotu coraz bliżej!!!

Wielkimi krokami zbliża się wylot naszych uczniów na staż zagraniczny do Hiszpanii. 16 młodych ludzi, kształcących się na kierunku technik lotniskowych służb operacyjnych, pod opieką naszych nauczycieli już 27 czerwca rozpocznie dwutygodniowy staż w Sevilli.
Przygotowania do wylotu trwają, grafik uczestników projektu jest bardzo napięty. Popołudniami uczestniczą w zajęciach, które mają ich przygotować do wyjazdu. Za nimi już warsztaty prowadzone przez pedagoga szkolnego i zajęcia kulturowe, których celem było przybliżenie uczniom hiszpańskiej kultury i zwyczajów. Zajęcia z j. angielskiego i z j. hiszpańskiego nieustannie się odbywają. Uczestnicy projektu szlifują znajomość języków obcych, gdyż zajęcia w Hiszpanii będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim.
Niebawem poznamy uczestników projektu kształcących się w zawodzie technik informatyk, którzy już w listopadzie wylecą na praktyki do Malagi.
Wylot na praktyki odbywa się w ramach projektu „Staż zagraniczny kluczem do sukcesu zawodowego” realizowanego ze środków POWER na zasadach programu ERASMUS+.